Co to jest certyfikat ECE R44/04

Każdy fotelik samochodowy, jaki kupujemy dla swojego dziecka powinien posiadać certyfikat ECE R44/04. Potwierdza on zgodność produktu z obowiązującymi przepisami prawa. Rodzic będzie mógł mieć dzięki temu pewność, że dziecko będzie odpowiednio zabezpieczone podczas podróży w takim foteliku. Nie wypadnie z niego, gdy samochód gwałtownie zahamuje lub gdy dojdzie do wypadku. Fotelik i pasy bezpieczeństwa będą chroniły dziecko przed najgorszym, z czego można będzie się w pełni cieszyć.

Homologacja, jaką jest ECE R44/04 dopuszcza do sprzedaży jedynie te foteliki samochodowe, które spełniają zawarte w niej normy. Dzięki temu, na rynku coraz mniej pojawia się wadliwych produktów, które zamiast zabezpieczać dziecko, mogłyby doprowadzić do zagrożenia jego życia. Warto więc decydować się jedynie na te foteliki, które taki certyfikat posiadają. Na pewno bardzo dobrze się wtedy na tym wyjdzie.
fotelik samochodowy lionelo liam
Warto pamiętać, że im bardziej taki fotelik został przebadany i im bardziej intensywnym crash testom został poddany, tym lepiej. Zwiększa to szansę na jego wysoką skuteczność i bardzo dobre działanie. Dlatego też, na pewno każdy rodzic powinien wybierać jedynie wysokiej jakości foteliki samochodowe, które spełniają wszystkie normy. Na pewno wtedy będzie można cieszyć się z uzyskania bardzo dobrych efektów. Można będzie przewozić dziecko w samochodzie bez najmniejszych problemów.

fotelik samochodowy caretero scopeKupisz na: https://4toys.pl/foteliki-samochodowe
Warto więc zdecydować się na takie dobrej jakości produkty opatrzone certyfikatami potwierdzającymi bezpieczne korzystanie z nich. Na pewno wtedy bardzo dobrze na tym wyjdziemy, ponieważ stworzymy dla swojego dziecka bezpieczne warunki do przewożenia w samochodzie, a to przecież jest najważniejsze.

Będziemy mogli cieszyć się z tego, jak dobrze będzie się wtedy jeździło z dzieckiem autem, mając świadomość, że znajduje się ono w bezpiecznym miejscu. Warto z takich rozwiązań korzystać.